Konsolacje

Hotel Flora Łódź

Konsolacje, czyli ostatnie pożegnanie w Restauracji Flora

Zapraszamy do naszej restauracji na ulicy Hodowlanej (przy ulicy Szczecińskiej) w Łodzi, której założeniem jest stworzenie unikalnej domowej atmosfery i znakomitej kuchni w przystępnych cenach. Nasze potrawy bazują na świeżych produktach, z których komponujemy ciekawe i smaczne dania.

Zapewniamy pełną obsługę uroczystości, a także odpowiednią ich aranżację. Zadbamy zarówno o piękne dekoracje stołów, jak i wykwintne menu składające się z polskich potraw. Przygotowaliśmy wiele propozycji dań spośród których każdy z Państwa wybierze odpowiednie dla siebie i gości. Wśród nich znalazły się zupy, dania główne, desery oraz zimne i ciepłe napoje.
Gwarantujemy indywidualne podejście oraz elastyczność. Dostosujemy się zarówno do terminu organizacji konsolacji, jak również długości jej trwania. W sezonie letnim dysponujemy także stolikami na zewnątrz lokalu. Przed lokalem dostępny jest duży parking, również dla autokarów. Jesteśmy przekonani, że w tak podniosłym dniu, jak pożegnanie osoby bliskiej, stworzymy niezapomniany klimat.

Cena od 46 zł za osobę.

Mamy nadzieję, że podobnie jak setki zadowolonych z naszych usług Gości, także Państwo obdarzą nas zaufaniem i zlecą nam przygotowanie tak uroczystego spotkania, jakim jest konsolacja.

PRZYKŁADOWE MENU

Danie Główne

1.Rosół z makaronem

2.Tradycyjny kotlet schabowy/ Udka pieczone
Ziemniaki gotowane z wody z masłem i koperkiem
Surówka sezonowa buraczki lub marchewka gotowana

Deser

Ciasto -100g/os.
Soki (różne smaki), woda mineralna niegazowana- 200 ml/os.
Kawa/ Herbata- bez ograniczeń

Oferta dodatkowa

Półmisek wędlin – 45 zł
Deska serów – 56 zł
Półmisek śledzików w oleju – 15 zł
Deska wyrobów wiejskich – 45 zł
Sałatka grecka – 28 zł
Udka pieczone – 10 zł
Kotlet schabowy – 12 zł
Filet drobiowy – 12 zł
Kotlet devolay – 12 zł
Dodatkowa porcja ciasta- 5 zł
Dzbanek soku – 10 zł
Dzbanek wody z cytryną – 5 zł

Nasi Klienci o Nas