Noclegi

Hotel Flora Łódź

Flora to kameralny hotel i restauracja położone w otoczeniu zieleni.

Do dyspozycji gości oddajemy 43 miejsca noclegowe w 19 pokojach jedno – i dwuosobowych oraz apartamencie i pokoju rodzinnym.

Recepcja, sala śniadań oraz korytarz zaprojektowany zostały w stylu flory. Na wszystkich ścianach można spotkać fotografie roślin wraz z opisem, wszystkie Nasze pokoje wyposażone są w telewizor (telewizja kablowa), telefon oraz bezprzewodowy internet.
Śniadanie podawana są w formie bufetu szwedzkiego. Serwujemy m.in tradycyjną jajecznicę, parówki, naleśniki oraz przysmaki: dżemy, miód, twarogi, sery żółte, swojskie wędliny, domowe pasztety oraz różne pieczywa.

APARTAMENT

Nasz apartament wyposażony jest w osobną lodówkę, ekspres do kawy oraz 42 calowy telewizor LCD do dyspozycji gości. Dodatkowo możliwe jest zamówienie dodatkowej usługi o nazwie „Romantyczna kolacja” w której skład wchodzi kolacja przy świecach, butelka wina, nastrojowa muzyka w pokoju oraz bukiet róż

TWIN

Pokoje typu „Twin” wyposażone są w 2 wygodne łóżka. Motywem przewodnim na ścianach są kwiaty bądź inne rośliny zielone. W każdy z nich znajduje się telewizor LCD podłączony do kablówki.

ŁOŻE MAŁŻEŃSKIE

Oferujemy pokoje z łożem małżeńskim zarówno jako pokoje jedno- jak i dwuosobowe. Wygodne materace i piękna pościel umilą czas spędzony w naszym hotelu. Dodatkowo cena za pokój z dużym łóżkiem jest identyczna jak za normalny pokój jednoosobowy.

Nasi Klienci o Nas

CENNIK

NOCLEGI

 

pok. 1-osobowy – 160 zł za 1 dobę

pok. 2-osobowy – 220 zł za 1 dobę

pok. 3-osobowy – 300 zł za 1 dobę

pok. 4-osobowy – 370 zł za 1 dobę

pok. 5-osobowy – 420 zł za 1 dobę

apartament – 2 osoby – 300 zł za 1 dobę

ŚNIADANIE – płatne 25 zł od osoby
PARKING (w miarę możliwości) w cenie noclegu