Noclegi

Hotel Flora Łódź

Flora to kameralny hotel i restauracja położone w otoczeniu zieleni.

Do dyspozycji gości oddajemy 43 miejsca noclegowe w 19 pokojach jedno – i dwuosobowych oraz apartamencie i pokoju rodzinnym.

Recepcja, sala śniadań oraz korytarz zaprojektowany zostały w stylu flory. Na wszystkich ścianach można spotkać fotografie roślin wraz z opisem, wszystkie Nasze pokoje wyposażone są w telewizor (telewizja kablowa), telefon oraz bezprzewodowy internet.
Śniadanie podawana są w formie bufetu szwedzkiego. Serwujemy m.in tradycyjną jajecznicę, parówki, naleśniki oraz przysmaki: dżemy, miód, twarogi, sery żółte, swojskie wędliny, domowe pasztety oraz różne pieczywa.

APARTAMENT

Nasz apartament wyposażony jest w osobną lodówkę, ekspres do kawy oraz 42 calowy telewizor LCD do dyspozycji gości. Dodatkowo możliwe jest zamówienie dodatkowej usługi o nazwie „Romantyczna kolacja” w której skład wchodzi kolacja przy świecach, butelka wina, nastrojowa muzyka w pokoju oraz bukiet róż

TWIN

Pokoje typu „Twin” wyposażone są w 2 wygodne łóżka. Motywem przewodnim na ścianach są kwiaty bądź inne rośliny zielone. W każdy z nich znajduje się telewizor LCD podłączony do kablówki.

ŁOŻE MAŁŻEŃSKIE

Oferujemy pokoje z łożem małżeńskim zarówno jako pokoje jedno- jak i dwuosobowe. Wygodne materace i piękna pościel umilą czas spędzony w naszym hotelu. Dodatkowo cena za pokój z dużym łóżkiem jest identyczna jak za normalny pokój jednoosobowy.

Nasi Klienci o Nas

CENNIK

Tydzień

Jedynka 150 zł
Dwójka 200 zł
Trójka 230 zł
Czwórka 260 zł
Apartament 250 zł

Weekend

Jedynka 100 zł
Dwójka 150 zł
Trójka 200 zł
Czwórka 250 zł
Apartament 250 zł

Wszystkie ceny są cenami brutto. Wliczone śniadanie, parking strzeżony i dostęp do internetu. Apartament jest pokojem o podwyższonym standardzie, z łożem małżeńskim i własnym ekspresem do kawy